Літня шина Continental Conti4x4Contact 215/65 R16 98H
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental Conti4x4Contact 215/65 R16 98H 215/65 R16 98 H 215/65 R16 102 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti4x4Contact 215/65 R16 98H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental 4X4 Contact ( 215/65 R16 98H ) 04710520000 | 563 zł |
Continental 4X4 Contact (215/65 R16 98H) 04710520000 | 562 zł |
Continental 4X4 Contact ( 215/65 R16 98H ) | 571 zł |
Opony letnie 215/65R16 98H Conti4x4Contact Continental 2023 | 527 zł |
Модификації Continental Conti4x4Contact 215/65 R16 98H
Ціни на Continental Conti4x4Contact 215/65 R16 98H |
---|---|---|---|---|
Continental Conti4x4Contact 215/65 R16 98H | від 527 zł | 4 пропозиції | ||
Continental Conti4x4Contact 215/65 R16 102V | від 685 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →