Всесезонна шина Continental VanContact A/S 225/75 R16C 121R
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental VanContact A/S 225/75 R16C 121R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental VanContact A/S 225/75 R16C 121R
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental VanContact A/S (225/75 R16 121/120R) 04517030000 | 1 283 zł |
Opona Continental 225/75R16C VanContact A/S 121/120R 10PR - opony dostawcz | 1 138 zł |
Continental VanContact A/S ( 225/75 R16C 121/120R 10PR ) 04517030000 | 1 360 zł |
Continental VanContact A/S ( 225/75 R16C 121/120R 10PR ) | 1 529 zł |
Opony całoroczne 225/75R16 121/120R VanContact A/S Continental 2023 | 1 260 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →