Блок живлення Chieftec Compact SFX CSN-550C
Відео 3Фото 6 |
Chieftec Compact SFX CSN-550C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Chieftec Compact SFX
Ціни на Chieftec Compact SFX |
---|---|---|---|---|
Chieftec Compact SFX CSN-450C | від 456 zł | 3 пропозиції | ||
Chieftec Compact SFX CSN-550C | від 375 zł | 2 пропозиції | ||
Chieftec Compact SFX CSN-650C | від 402 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →