Zasilacz Chieftec Compact SFX CSN-550C
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Chieftec Compact SFX CSN-550C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chieftec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chieftec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Chieftec Compact SFX
Ceny na Chieftec Compact SFX |
---|---|---|---|---|
Chieftec Compact SFX CSN-450C | od 456 zł | 3 oferty | ||
Chieftec Compact SFX CSN-550C | od 375 zł | 2 oferty | ||
Chieftec Compact SFX CSN-650C | od 402 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →