Кухонна мийка Blanco Delta II-F 523673 1042х560
Фото 14 |
Blanco Delta II-F 523673 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Delta II-F 523673 1042х560
Усі ціни 44 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew granitowy Blanco Delta II-F antracyt 523670 | 3 989 zł |
BLANCO DELTA II-F Silgranit PuraDur Antracyt narożny, korek auto., InFino, | 4 113 zł |
Zlew BLANCO DELTA II-F antracyt z odsączarką stalową(korek auto InFino) (5 | 3 948 zł |
Zlew BLANCO DELTA II-F antracyt z odsączarką stalową(korek auto InFino) (5 | 3 829 zł |
BLANCO 523670 Zlewozmywak DELTA II-F Silgranit PuraDur antracyt z odsączar | 3 989 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →