Pralka Whirlpool FFB 8258 BV PL biały
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Whirlpool FFB 8258 BV PL biały |
|
Stosunkowo niedroga pralka ze średnią pojemnością bębna i obsługą prania parowego. Wprowadzony na rynek przez popularną amerykańską firmę Whirlpool w 2022 roku. Urządzenie wyposażone jest w silnik inwerterowy, który charakteryzuje się podwyższoną niezawodnością, trwałością i energooszczędnością, a także w bęben o pojemności do 8 kg prania. Takie urządzenie może być dobrym wyborem dla 3-4 osobowej rodziny, zwłaszcza z dziećmi.
Pralka Whirlpool FFB 8258 BV obsługuje funkcję prania parowego, która z jednej strony zapewnia usunięcie nawet trudnych i zakręconych plam, a z drugiej zapewnia dodatkowy efekt antybakteryjny. W sumie producent udostępnia zestaw 14 specjalistycznych programów prania, w tym osobne tryby dla odzieży sportowej i delikatnej. Maksymalna prędkość wirowania wynosi 1200 obr./min, co może zapewnić ubraniom minimalną wilgotność resztkową na wyjściu, znacznie zmniejszając wymagane suszenie. Panel sterowania składa się z dużego pokrętła, szeregu dodatkowych przycisków i dużego ekranu LED, ale można go szybko zablokować, aby uniemożliwić ingerencję dzieci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool FFB 8258 BV PL biały
Wszystkie ceny 10 →WHIRLPOOL Pralka WHIRLPOOL FFB 8258 BV PL Biały | 1 599 zł |
Pralka WHIRLPOOL FFB 8258 BSV PL 8kg 1200 obr | 1 599 zł |
Pralka Whirlpool FFB8258BVPL 859991637010 | 1 649 zł |
WHIRLPOOL FFB 8258 BV PL 8kg 1200 obr 8003437049217 | 1 598 zł |
Pralka WHIRLPOOL FFB 8258 BSV PL 8kg 1200 obr | 1 599 zł |
Niedrogie i ekonomiczne
Pralka Whirlpool o głębokości korpusu 63 cm jest gotowa do prania do 8 kg prania na raz. Odpowiednie stwierdzenie jest prawdziwe w przypadku bawełny, tkanin mieszanych i białych rzeczy. Po etapie usuwania brudu urządzenie obraca się z prędkością do 1200 obr./min.
Wśród modeli o takiej pojemności Whirlpool FFB 8258 BV PL reprezentuje podstawowy segment cenowy, ale jednocześnie nabył inwerter, oferuje użytkownikom wysoką jakość prania (odpowiada maksymalnej klasie A), rozsądne zużycie wody ( 48 litrów na cykl lub 6 litrów na kilogram wsadu) i niskie zużycie energii klasy B według nowego oznaczenia: na 100 cykli na liczniku nakręci 54 kWh.
14 programów i pranie parowe
Pralka obsługuje 14 cykli, w tym kilka wyspecjalizowanych trybów do różnych rzeczy - odzieży sportowej, kołder, kolorowych rzeczy wymagających prania w niskiej temperaturze (w 15 stopniach Celsjusza). Na szczególną uwagę zasługuje program parowy: służy do odświeżenia ubrań i usunięcia nieprzyjemnych zapachów. Podobno po tym cyklu rzeczy będą lekko wilgotne, ale po kilku minutach można je założyć.
Oprócz tradycyjnego opóźnionego startu, ustawiania temperatur pracy i intensywności płukania, model udostępnia funkcję FreshCare+. Ta opcja pary ma na celu zapobieganie powstawaniu nieprzyjemnych zapachów w bębnie po zakończeniu głównego cyklu (aktywny do 6 godzin).
Prosta interakcja
Elementy sterujące pralki są reprezentowane przez wyświetlacz, przyciski i przełącznik obrotowy. Wśród żetonów znajduje się nie tylko zabezpieczenie przed dziećmi, ale także informacyjne wskazanie cyklu.
Z minusów warto podkreślić dość głośną pracę podczas cyklu wirowania (do 79 dB), ale poza tym Whirlpool FFB 8258 BV PL to dobry wybór dla średniej wielkości rodzin szukających przestronnej pralki bez nadpłat.