Pralka Hotpoint-Ariston NM11 846 WS A EU N biały
Zdjęcia 5 |
Hotpoint-Ariston NM11 846 WS A EU N biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hotpoint-Ariston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hotpoint-Ariston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hotpoint-Ariston NM11 846 WS A EU N biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hotpoint-Ariston Pralka NM11846WSAEU HWHOTRFS11846WS | 1 799 zł |
Hotpoint-Ariston Pralka NM11846WSAEU 126991 | 1 799 zł |
Hotpoint Washing machine NM11 846 WS A EU N Energy efficiency class A, Fro | 1 832 zł |
Pralka HOTPOINT NM11 846 WS A EU N - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 799 zł |
Hotpoint Washing machine NM11 846 WS A EU N Energy efficiency class A, Fro | 1 865 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →