Pralka Hotpoint-Ariston H8 W946WB UK biały (859991624760)
Zdjęcia 20 |
Hotpoint-Ariston H8 W946WB UK biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hotpoint-Ariston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hotpoint-Ariston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hotpoint-Ariston H8 W946WB UK biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hotpoint-Ariston Pralka H8W946WBEU HWHOTRFS8W946WB | 2 999 zł |
Pralka HOTPOINT-ARISTON H8 W946WB EU 9kg 1400 obr A Autodozowanie | 3 000 zł |
Hotpoint-Ariston Pralka H8W946WBEU 127180 | 2 999 zł |
Pralka HOTPOINT-ARISTON H8 W946WB EU 9kg 1400 obr A Autodozowanie | 3 000 zł |
Hotpoint-Ariston Pralka H8W946WBEU 127180 | 2 999 zł |
Pralka HOTPOINT-ARISTON H8 W946WB EU 9kg 1400 obr A Autodozowanie | 3 000 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →