Pralka Whirlpool W7X W845 WB biały
Zdjęcia 15 |
Whirlpool W7X W845 WB biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool W7X W845 WB biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WHIRLPOOL Pralka WHIRLPOOL W7X W845WB EE Supreme Silence Biały | 2 799 zł |
Pralka WHIRLPOOL W7XW845WBEE Supreme Silence 8kg 1400 obr Autodozowanie | 3 300 zł |
Whirlpool W7X W845WB EE Supreme Silence 8kg 1400obr/min | 2 483 zł |
Pralka WHIRLPOOL W7XW845WBEE Supreme Silence 8kg 1400 obr Autodozowanie | 2 483 zł |
Whirlpool W7X W845WB EE Supreme Silence 8kg 1400obr/min | 2 483 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →