Pralka Whirlpool FFD 9458 SBSV srebrny
Zdjęcia 10 |
Whirlpool FFD 9458 SBSV srebrny biały srebrny |
|
Model będzie różnił się kolorem szyberdachu: FFD 9458 BV - czarny, FFD 9458 BSV - czarny ze srebrną krawędzią.
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool FFD 9458 SBSV srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka WHIRLPOOL FFD 9458 SBSV EU 9kg 1400 obr | 2 300 zł |
Pralka WHIRLPOOL FFD 9458 SBSV EU 9kg 1400 obr FFD9458SBSVEU | 2 300 zł |
Modyfikacje Whirlpool FFD 9458 SBSV
Ceny na Whirlpool FFD 9458 SBSV |
---|---|---|---|---|
Whirlpool FFD 9458 BV biały | od 1 979 zł | 1 oferta | ||
Whirlpool FFD 9458 SBSV srebrny | od 2 300 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →