Пральна машина Whirlpool FFD 9458 SBSV сріблястий
Фото 10 |
Whirlpool FFD 9458 SBSV сріблястий білий сріблястий |
|
Модель відрізняться кольором люка: FFD 9458 BV — чорний, FFD 9458 BSV — чорний з сріблястою кромкою.
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool FFD 9458 SBSV сріблястий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pralka WHIRLPOOL FFD 9458 SBSV EU 9kg 1400 obr | 2 300 zł |
Pralka WHIRLPOOL FFD 9458 SBSV EU 9kg 1400 obr FFD9458SBSVEU | 2 300 zł |
Модификації Whirlpool FFD 9458 SBSV
Ціни на Whirlpool FFD 9458 SBSV |
---|---|---|---|---|
Whirlpool FFD 9458 BV білий | від 1 979 zł | 1 пропозиція | ||
Whirlpool FFD 9458 SBSV сріблястий | від 2 300 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →