Pralka Haier HW 90-B14939S8-S srebrny
Zdjęcia 7 |
Haier HW 90-B14939S8-S srebrny biały srebrny |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Haier 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Haier.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Haier HW 90-B14939S8-S srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka HAIER I-Pro 3 HW90-B14939S8-S 9kg 1400 obr A | 2 208 zł |
Haier I-Pro 3 HW90-B14939S8-S Silent Inverter 9kg 1400obr/min | 2 044 zł |
Pralka HAIER I-Pro 3 HW90-B14939S8-S 9kg 1400 obr A 31019076 | 2 129 zł |
Haier I-Pro 3 HW90-B14939S8-S Silent Inverter 9kg 1400obr/min | 2 044 zł |
Modyfikacje Haier HW 90-B14939S8-S
Ceny na Haier HW 90-B14939S8-S |
---|---|---|---|---|
Haier HW 90-B14939-S biały | od 2 200 zł | 5 oferty | ||
Haier HW 90-B14939S8-S srebrny | od 2 044 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →