Pralka Haier HWD 120-B14979 biały
Zdjęcia 4 |
Haier HWD 120-B14979 biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Haier 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Haier.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Haier HWD 120-B14979 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HAIER Pralko-suszarka HAIER i-pro 7 HWD120-B14979 Biały | 3 799 zł |
Pralko-suszarka HAIER I-Pro 7 HWD120-B14979-S | 4 200 zł |
Pralko-suszarka HAIER I-Pro 7 HWD120-B14979-S | 3 549 zł |
Haier I-Pro 7 HWD120-B14979 i-Refresh 60cm 12kg/8kg | 3 384 zł |
Haier I-Pro 7 HWD120-B14979 i-Refresh 60cm 12kg/8kg | 3 384 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →