Pralka Haier RTXS G47TMCE-16 biały
Zdjęcia 3 |
Haier RTXS G47TMCE-16 biały 2023 rokniskie zużycie wody biały szary |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Haier 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Haier.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Haier RTXS G47TMCE-16 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Haier RTX Steam Inverter RTXSG47TMCE-16 7kg 1400obr/min | 1 638 zł |
Haier Rtxsg47tmce-37 Top Load Washing Machine Biały 7 kg / EU Plug 3101100 | 1 884 zł |
Modyfikacje Haier RTXS G47TMCE-16
Ceny na Haier RTXS G47TMCE-16 |
---|---|---|---|---|
Haier RTXS G47TMCE-16 biały | od 1 638 zł | 3 oferty | ||
Haier RTXS G47TMCRE-16 szary | od 2 200 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →