Pralka Candy Smart CSTG 46 TME/1-S biały
Zdjęcia 3 |
Candy Smart CSTG 46 TME/1-S biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy Smart CSTG 46 TME/1-S biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CANDY Pralka ładowana od góry CANDY CSTG 46TME/1-S 6kg 1400 obr. Smart Inv | 1 619 zł |
Pralka CANDY CSTG 46TME/1-S 6 kg 1400 obr | 1 619 zł |
Pralka CANDY CSTG 46TME/1-S 6 kg 1400 obr 31019153 | 1 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →