Smartfon UleFone Power Armor 14 Pro 128 GB / 8 GB
Wideo 12Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
UleFone Power Armor 14 Pro 128 GB / 8 GB
128 GB / 6 GB128 GB / 8 GB
2022 rokPowerdobra bateriadla wojskowychNFCwodoodpornośćodporny na uderzeniafast chargeładowanie bezprzewodoweczysty Android
Wyświetlacz:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Helio G85
Aparat:3 moduły, 20 MP, makro
Akumulator:10000 mAh
Waga:358 g
Ochrona przed kurzem, wilgocią, wstrząsami i upadkami (upadki z wysokości 1,5 m, zanurzenie na głębokość 1,5 m do 30 minut). Czysty Android. Konfigurowalny przycisk boczny.
Wersja z pamięcią 8/128 GB można nazwać Power Armor 14 Pro Max.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria UleFone Power (pojemna bateria)Porównaj w tabeli →
od 2 798 zł
dla wojskowych, 5G, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, kamera termowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 1 799 zł
dla wojskowych, 5G, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 2 264 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, kamera termowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 1 195 zł
dla wojskowych, 6.81 ", 386 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 13200 mAh, 492 g
od 1 359 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 2 249 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 900, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, kamera termowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 907 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 10000 mAh, 358 g
od 624 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 8150 mAh, 330 g
od 649 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 271 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 9600 mAh, 405 g
od 949 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 271 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 9600 mAh, 406 g
od 1 325 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 10000 mAh, 358 g
od 1 075 zł
6 ", 402 ppi, Android 7.1, 64 GB, RAM 4 GB, MediaTek MT6763, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, brak 3,5 mm, ładowanie: 6350 mAh, 210 g
Wideo recenzje
ULEFONE Power Armor 14 Pro - Recenzja: Pancerny Telefon z OGROMNĄ Baterią!
24 kwietnia 202218 920 przegląd
Android 12 New Changes On Ulefone Power Armor 14 Pro
13 kwietnia 20223 811 przegląd
Full Comparative Video Of Ulefone Power Armor 14 Pro vs Oukitel WP19 | 2022
11 lipca 2022183 przegląd
Phone Rm800 dpt 10000mah 128GB ada NFC Gaming Chipset Ulefone Power Armor 14 Pro Rugged
30 maja 202210 164 przegląd
Ulefone Power Armor 14 Pro Review || Super Large Battery Rugged Smartphone Review
4 kwietnia 2023473 przegląd
How to Guarantee Ulefone Power Armor 14 Pro Quality? | Quality Test
17 czerwca 202213 666 przegląd
Ulefone Power Armor 14 Pro - 1 Week Battery Smart Phone!
18 maja 20221 769 przegląd
uleFone Power Armor 14 Pro ทดสอบ ROBLOX : Blox Fruits - Third Sea
28 grudnia 20221 737 przegląd
Ulefone Power Armor 14 Pro vs Ulefone Power Armor 14
11 marca 20222 348 przegląd
Ulefone Power Armor 14 Pro - Best Rugged smartphone 2022 - Faster, Stronger
17 kwietnia 2022372 przegląd
Unboxing and Testing under water of Ulefone Power Armor 14 Pro
1 lipca 2022385 przegląd
Ulefone Power Armor 14 Pro | specifications & features
25 marca 2022534 przegląd
Modyfikacje UleFone Power Armor 14 Pro
Ceny na UleFone Power Armor 14 Pro |
---|---|---|---|---|
UleFone Power Armor 14 Pro 128 GB / 6 GB | od 907 zł | 7 oferty | ||
UleFone Power Armor 14 Pro 128 GB / 8 GB | od 1 325 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 098 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 018 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g