Smartfon UleFone Power Armor 16 Pro 64 GB / 4 GB
Wideo 10Zdjęcia 13 |
Zamknij
Menu
UleFone Power Armor 16 Pro 64 GB / 4 GB
Wyświetlacz:5.93 ", 1440х720 (18:9), 271 ppi, 60 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio G25
Aparat:2 moduły, 16 MP
Akumulator:9600 mAh
Waga:405 g
Głośnik (36 mm, moc szczytowa 3,5 W, 122 dB). Obsługa podwodnego wideo.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup UleFone Power Armor 16 Pro 64 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ULEFONE Smartfon ULEFONE Power Armor 16 Pro 4/64GB CzarnySzybszy, mocniejszy, twardszy. Pancerny smartfon z super pojemną baterią.Korzyśc MediaMarkt.plZłóż skargę | 677 zł |
ULEFONE Smartfon Power Armor 16 Pro 5.93" 4/64GB IP68/IP69K 6900mAh DualSIJakość HiFi Najgłośniejszy głośnik
To najprawdopodobn Zadowolenie.plZłóż skargę | 764 zł |
Smartfon Ulefone Power Armor 16 Pro Dual SIM (orange) GS-T-ULFN-0085Ulefone Power Armor 16 Pro Jakość HiFi. Najgłośniejszy głośnik To najprawdopodobn Komputronik.plZłóż skargę | 649 zł |
ULEFONE Power Armor 16 Pro 4/64GB Czarny UF-PA16P/BKWymiary [mm]: 173.40 x 83.35 x 18.30 mm Waga [g]: 405 g Kolor: Czarny Inne: Odblokowanie za pomocą twarzy Wodoodporność: IP68... więcejCzytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Czarny (4/64GB) Procesor [GHz]: 4 x 2,0GHz Cortex-A53 + 4 x 1,5GHz Cortex-A53 Pamięć: 64 GB Czytnik kart pamięci: Micro SD RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Helio G25 MediaTek MT6762 VWB Obsługiwana pamięć do: 128 GB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 GB / 64 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 12 Przekątna ekranu [cal]: 5,93" Technologia ekranu: IPS Dodatkowe funkcje: 271 PPI Przekątna [cal]: od 5,5" do 5,9" Składany ekran: Nie Aparat główny [Mpix]: 16+2 (Pomiar głębi) Mpix Lampa błyskowa: LED Aparat główny [Mpix]: od 15 do 19 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: FHD Aparat główny (tylny) [Mpix]: 16 Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Lampa błyskowa: Nie Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 8 Standard GSM: 4G: FDD-LTE:B1/2/3/ Neonet.plZłóż skargę | 757 zł |
Smartfon ULEFONE Power Armor 16 Pro 4/64GB 5.93" Czarny UF-PA16P BKTo najprawdopodobn Electro.plZłóż skargę | 683 zł |
pokaż 20 ofert
Seria UleFone Power (pojemna bateria)Porównaj w tabeli →
od 2 798 zł
dla wojskowych, 5G, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, kamera termowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 1 799 zł
dla wojskowych, 5G, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 2 264 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, kamera termowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 1 195 zł
dla wojskowych, 6.81 ", 386 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 13200 mAh, 492 g
od 1 359 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 2 249 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 900, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, kamera termowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 907 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 10000 mAh, 358 g
od 624 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 8150 mAh, 330 g
od 649 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 271 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 9600 mAh, 405 g
od 949 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 271 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 9600 mAh, 406 g
od 1 325 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 10000 mAh, 358 g
od 1 075 zł
6 ", 402 ppi, Android 7.1, 64 GB, RAM 4 GB, MediaTek MT6763, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, brak 3,5 mm, ładowanie: 6350 mAh, 210 g
Wideo recenzje
ULEFONE - POWER ARMOR 16PRO - Review - Viajando con Diego
8 listopada 202231 607 przegląd
ULEFONE Power Armor 16 Pro - WOW che Speaker !!! ( Recensione )
26 lutego 20233 078 przegląd
Ulefone Power Armor 16 Pro Vs Ulefone Power Armor 18T Full Comparative Video
25 listopada 2022242 przegląd
Ulefone Power Armor 16 Pro
26 listopada 202218 660 przegląd
122dB Super Loud Speaker | 9,600mAh BIG Battery | Ulefone Power Armor 16 Pro |2022
23 września 2022535 przegląd
AGM Glory Pro Vs Ulefone Power Armor 16 Pro | Full Specifications | Features | Camera | 2022
25 września 20221 566 przegląd
Ulefone Power Armor 16 Pro Vs AGM H5 | Full Specifications | Features | Camera | Storage | 2022
25 września 20226 692 przegląd
Ulefone Power Armor 16 Pro Vs AGM H5 Pro | Full Specifications | Features | Camera | Storage | 2022
25 września 20221 000 przegląd
Ulefone Power Armor 16 Pro Unboxing & First Impressions
2 grudnia 2022459 przegląd
Ulefone Power Armor 16 Pro Vs Ulefone Power Armor X11 Pro Full Comparative Video
23 września 20221 011 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 549 zł
dla wojskowych, 5.7 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A25, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 8580 mAh, 325 g
od 4 098 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g