Smartfon UleFone Power Armor 13 256 GB / 8 GB
Wideo 11Zdjęcia 7 | od 1 195 do 1 299 zł dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
UleFone Power Armor 13 256 GB / 8 GB
2021 rokPowerdobra bateriadla wojskowychNFCwodoodpornośćodporny na uderzeniafast chargeładowanie bezprzewodowe
Wyświetlacz:6.81 ", 2400x1080 (20:9), 386 ppi, 60 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Helio G95
Aparat:4 moduły, 48 MP, + 8 MP, makro
Wideo:4K
Akumulator:13200 mAh
Waga:492 g
Bateria 13200 mAh
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria UleFone Power (pojemna bateria)Porównaj w tabeli →
od 2 798 zł
dla wojskowych, 5G, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, kamera termowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 1 799 zł
dla wojskowych, 5G, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 2 264 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, kamera termowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 1 195 zł
dla wojskowych, 6.81 ", 386 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 13200 mAh, 492 g
od 1 359 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 2 249 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 900, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, kamera termowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 907 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 10000 mAh, 358 g
od 624 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 8150 mAh, 330 g
od 649 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 271 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 9600 mAh, 405 g
od 949 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 271 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 9600 mAh, 406 g
od 1 325 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 10000 mAh, 358 g
od 1 075 zł
6 ", 402 ppi, Android 7.1, 64 GB, RAM 4 GB, MediaTek MT6763, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, brak 3,5 mm, ładowanie: 6350 mAh, 210 g
Wideo recenzje
Ulefone - Power Armor 13 - Unboxing
8 września 20215 767 przegląd
Ulefone - Power Armor 13
15 września 202110 213 przegląd
Ulefone Power Armor 13 Smartphone Quality Testing - Banggood New Tech
6 października 2021326 przegląd
ulefone power armor 13
24 października 2021179 przegląd
Ulefone Power Armor 13 13200mAh Battery 8GB 256GB Rugged Smartphone - Banggood New Tech
28 lipca 2021462 przegląd
Ulefone Power Armor 13 Rugged Smartphone! #shorts
9 grudnia 2021548 przegląd
ULEFONE Power Armor 13 | Full Specifications | Features | Camera | Storage | 2023
4 stycznia 2023244 przegląd
Smartphone With 13,200 MAh Battery || Ulefone Power Armor 13 || Technical VC
30 lipca 2021123 przegląd
Ulefone Power Armor 13 smartphone,13200mAh battery goes on pre-sale, Official Introduction video
27 lipca 2021273 przegląd
Ulefone Power Armor 13
9 czerwca 2022152 przegląd
4K 2160p 30fps (main camera) - Ulefone Power Armor 13 video sample
4 listopada 2021965 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 250 zł
dla wojskowych, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, + 13 MP, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4630 mAh, 248 g
od 1 070 zł
dla wojskowych, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 310 g
od 4 098 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g