Смартфон UleFone Note 6P 32 ГБ / 2 ГБ
Відео 7Фото 9 |
UleFone Note 6P 32 ГБ / 2 ГБ
2021 рікNote
Екран:6.1 ", 1560х720 (19.5:9), 282 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ
Процесор:Unisoc SC9863A
Камера:8 МП
Акумулятор:3300 мАгод
Вага:155 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UleFone Note 6P 32 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon Ulefone Note 6P 2/32GB Green (6937748734376)Tani smartfon Ulefone Note 6P został zaprezentowany w 2021 roku przez chińską markę Ulefone. Note 6P pozycjonuje się jako bud... щеżetowe urządzenie do codziennych zadań. DesignErgonomic Rozetka.plПоскаржитись | 449 zł |
ULEFONE Note 6P fioletowy UF-N6P/PEOkres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Ładowarka
Kabel USB (1 metr)
Folia ochronna
Instrukcja obsługi
Karta gwarancyjn... щеa
Kluczyk SIM Wymiary [mm]: 155,35 x 73,4 x 8,5 mm Waga [g]: 155 g Kolor: Fioletowy Kolor producenta: Fioletowy Typ obudowy: Tworzywo sztuczne Wodoodporność: Nie Czytnik linii papilarnych: Nie Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Model: Fioletowy (2/32GB) System operacyjny: Android 11 Procesor [GHz]: 4 x 1,6GHz Cortex-A55 + 4 x 1,2GHz Cortex-A55 Pamięć: 32 GB Czytnik kart pamięci: Tak RAM: 2 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Unisoc SC9863A (28nm) Obsługiwana pamięć do: do 128 GB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 2 GB Wbudowana pamięć [GB]: 32 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 2 GB / 32 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 11 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: ULEFONE Note 6P Przekątna ekranu [cal]: 6,1" Technologia ekranu: IPS Rozdzielczość ekranu [px]: 720 x 1560 px Liczba kolorów: 16 mln. Ochrona ekranu: Nie Dodatkowe funkcje: 282 PPI Przekątna [cal]: od 6" do 6,49" Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.1 Aparat główny [Mpix]: 8 Mpix Funkcje aparatu: Maksymalna rozdzielczość Video: FHD Lampa błyskowa: Tak Ilość aparatów: 1 Aparat główny [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Lampa błyskowa: Nie Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Standard GSM: Nano SIM + Nano SIM + TF Card Bluetooth: Bluetooth 4.2 WiFi: 802.11 /b/g/n GPS: Tak Rodzaj złącza: microUSB Wtyk słuchawek: 3,5 mm Typ karty SIM: Nano SIM + Nano SIM + TF Card Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Nie Lightning: Nie Sieć 5G: Nie DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2 + Slot na kartę pamięci WiFi: Wi-Fi jednozakresowe (2,4 GHz) USB On-The-Go: Nie Rodzaj nawigacji: ["GPS","Glonass Neonet.plПоскаржитись | 549 zł |
Smartfon ULEFONE Note 6P 2/32GB 6.1" Czerwony UF-N6P RDSuper lekki i kompaktowy Note 6P waży zaledwie 155g i posiada 8.5mm grubości. Jego złote proporcje wagi sprawiają, że trzyman... щеie go w dłoni to czysta przyjemność. Urządzenie jest wyposażone w bardzo wydajny chipset korzystający z architektury ośmiordzenioweg Electro.plПоскаржитись | 200 zł |
Smartfon ULEFONE Note 6P 2/32GB 6.1" Czerwony UF-N6P RDSuper lekki i kompaktowy Note 6P waży zaledwie 155g i posiada 8.5mm grubości. Jego złote proporcje wagi sprawiają, że trzyman... щеie go w dłoni to czysta przyjemność. Urządzenie jest wyposażone w bardzo wydajny chipset korzystający z architektury ośmiordzenioweg Avans.plПоскаржитись | 200 zł |
uleFone Note 6P 6,1" 60Hz 8Mpix Czerwony5G:nie;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 399 zł |
ще 5 пропозицій
Серія UleFone Note (великий екран)Порівняти в таблиці →
від 800 zł
6.82 ", 263 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 7700 мАгод, 235 г
від 650 zł
6.82 ", 236 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 7700 мАгод, 237 г
від 700 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, MediaTek MT6765V/WB, камера: 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5180 мАгод, 199 г
від 280 zł
6.1 ", 232 ppi, 60 Гц, Android 8.1 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 1 ГБ, MediaTek MT6580, камера: 3 модулі, 8 МП, зарядка: 3500 мАгод, 179 г
від 245 zł
5.5 ", 192 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6737, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 2700 мАгод, 153 г
від 196 zł
5.5 ", 192 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6580, камера: 2 модулі, 5 МП, зарядка: 2700 мАгод, 153 г
від 600 zł
6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 3300 мАгод, 163 г
від 200 zł
6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, зарядка: 3300 мАгод, 155 г
від 500 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 3 модулі, 8 МП, зарядка: 5500 мАгод, 203 г
від 300 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 5500 мАгод, 203 г
від 600 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4500 мАгод, 189 г
від 800 zł
екран-водоспад, 6.55 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P60, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4400 мАгод, 203 г
від 700 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4400 мАгод, 184 г
від 276 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4500 мАгод, 189 г
від 450 zł
6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 5 МП, зарядка: 3300 мАгод, 155 г
від 500 zł
6.1 ", 232 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, MediaTek MT6761 Helio A22, камера: 3 модулі, 8 МП, + 2 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 3500 мАгод, 179 г
від 450 zł
6.22 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6580, камера: 8 МП, зарядка: 4000 мАгод, 179 г
АксесуариВсі аксесуари для UleFone Note 6P →
Відеоогляди
Ulefone Note 6P Android 11 2GB RAM 32GB ROM 3300mAh 6.1 inch SC9863A Octa Core 4G Smartphone
23 лютого 2023110 переглядів
Ulefon Note 6P Smartphone UNBOXING
4 червня 20222 123 перегляда
Ulefone Note 6P Smartphone Unboxing - Shop on Banggood
4 грудня 20212 526 переглядів
Ulefone Note 6P Smartphone - Banggood New Tech
29 листопада 2021843 перегляда
Ulefone Note 6P Android 11 2GB RAM 32GB ROM 3300mAh 6.1 inch SC9863A Octa Core 4G Smartphone
3 лютого 20226 616 переглядів
Review Ulefone Note 6P
14 лютого 20224 957 переглядів
Ulefone Note 6P FRP Bypass Android 11, Remove Google Account Without PC 2023
9 лютого 20236 917 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 078 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 378 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 1 584 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 634 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 404 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 1 991 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 018 zł
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 3 144 zł
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП