Smartfon UleFone Note 6P 32 GB / 2 GB
Wideo 8Zdjęcia 9 |
UleFone Note 6P 32 GB / 2 GB
2021 rokNote
Wyświetlacz:6.1 ", 1560х720 (19.5:9), 282 ppi, 60 Hz
Pamięć:32 GB, + karta pamięci, RAM 2 GB
Procesor:Unisoc SC9863A
Aparat:8 MP
Akumulator:3300 mAh
Waga:155 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup UleFone Note 6P 32 GB / 2 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Ulefone Note 6P 2/32GB Green (6937748734376)Tani smartfon Ulefone Note 6P został zaprezentowany w 2021 roku przez chińską markę Ulefone. Note 6P pozycjonuje się jako bud... więcejżetowe urządzenie do codziennych zadań. DesignErgonomic Rozetka.plZłóż skargę | 449 zł |
Smartfon ULEFONE Note 6P 2/32GB 6.1" Czerwony UF-N6P RDSuper lekki i kompaktowy Note 6P waży zaledwie 155g i posiada 8.5mm grubości. Jego złote proporcje wagi sprawiają, że trzyman... więcejie go w dłoni to czysta przyjemność. Urządzenie jest wyposażone w bardzo wydajny chipset korzystający z architektury ośmiordzenioweg Electro.plZłóż skargę | 200 zł |
ULEFONE Note 6P fioletowy UF-N6P/PEOkres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Ładowarka
Kabel USB (1 metr)
Folia ochronna
Instrukcja obsługi
Karta gwarancyjn... więceja
Kluczyk SIM Wymiary [mm]: 155,35 x 73,4 x 8,5 mm Waga [g]: 155 g Kolor: Fioletowy Kolor producenta: Fioletowy Typ obudowy: Tworzywo sztuczne Wodoodporność: Nie Czytnik linii papilarnych: Nie Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Model: Fioletowy (2/32GB) System operacyjny: Android 11 Procesor [GHz]: 4 x 1,6GHz Cortex-A55 + 4 x 1,2GHz Cortex-A55 Pamięć: 32 GB Czytnik kart pamięci: Tak RAM: 2 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Unisoc SC9863A (28nm) Obsługiwana pamięć do: do 128 GB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 2 GB Wbudowana pamięć [GB]: 32 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 2 GB / 32 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 11 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: ULEFONE Note 6P Przekątna ekranu [cal]: 6,1" Technologia ekranu: IPS Rozdzielczość ekranu [px]: 720 x 1560 px Liczba kolorów: 16 mln. Ochrona ekranu: Nie Dodatkowe funkcje: 282 PPI Przekątna [cal]: od 6" do 6,49" Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.1 Aparat główny [Mpix]: 8 Mpix Funkcje aparatu: Maksymalna rozdzielczość Video: FHD Lampa błyskowa: Tak Ilość aparatów: 1 Aparat główny [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Lampa błyskowa: Nie Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Standard GSM: Nano SIM + Nano SIM + TF Card Bluetooth: Bluetooth 4.2 WiFi: 802.11 /b/g/n GPS: Tak Rodzaj złącza: microUSB Wtyk słuchawek: 3,5 mm Typ karty SIM: Nano SIM + Nano SIM + TF Card Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Nie Lightning: Nie Sieć 5G: Nie DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2 + Slot na kartę pamięci WiFi: Wi-Fi jednozakresowe (2,4 GHz) USB On-The-Go: Nie Rodzaj nawigacji: ["GPS","Glonass Neonet.plZłóż skargę | 549 zł |
Smartfon ULEFONE Note 6P 2/32GB 6.1" Czerwony UF-N6P RDSuper lekki i kompaktowy Note 6P waży zaledwie 155g i posiada 8.5mm grubości. Jego złote proporcje wagi sprawiają, że trzyman... więcejie go w dłoni to czysta przyjemność. Urządzenie jest wyposażone w bardzo wydajny chipset korzystający z architektury ośmiordzenioweg Avans.plZłóż skargę | 200 zł |
uleFone Note 6P 6,1" 60Hz 8Mpix Czerwony5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 399 zł |
pokaż 5 ofert
Seria UleFone Note (duży ekran)Porównaj w tabeli →
od 196 zł
5.5 ", 192 ppi, 60 Hz, Android 10.0 Go Edition, 16 GB, RAM 2 GB, MediaTek MT6580, aparat: 2 moduły, 5 Mpx, ładowanie: 2700 mAh, 153 g
od 245 zł
5.5 ", 192 ppi, 60 Hz, Android 10.0 Go Edition, 16 GB, RAM 2 GB, MediaTek MT6737, aparat: 2 moduły, 8 Mpx, ładowanie: 2700 mAh, 153 g
od 280 zł
6.1 ", 232 ppi, 60 Hz, Android 8.1 Go Edition, 16 GB, RAM 1 GB, MediaTek MT6580, aparat: 3 moduły, 8 Mpx, ładowanie: 3500 mAh, 179 g
od 600 zł
6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 64 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 3300 mAh, 163 g
od 300 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T310, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5500 mAh, 203 g
od 200 zł
6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 8 Mpx, ładowanie: 3300 mAh, 155 g
od 276 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 16 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 8 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 4500 mAh, 189 g
od 450 zł
6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 1 GB, Unisoc SC7731E, aparat: 5 Mpx, ładowanie: 3300 mAh, 155 g
Wideo recenzje
Ulefone Note 6P Android 11 2GB RAM 32GB ROM 3300mAh 6.1 inch SC9863A Octa Core 4G Smartphone
23 lutego 2023109 przegląd
Ulefone Note 6P- Full Specifications | Features | Camera | Storage | 2021
4 listopada 2021266 przegląd
Ulefon Note 6P Smartphone UNBOXING
4 czerwca 20222 123 przegląd
Ulefone Note 6P Smartphone Unboxing - Shop on Banggood
4 grudnia 20212 524 przegląd
Ulefone Note 6P Smartphone - Banggood New Tech
29 listopada 2021843 przegląd
Ulefone Note 6P Android 11 2GB RAM 32GB ROM 3300mAh 6.1 inch SC9863A Octa Core 4G Smartphone
3 lutego 20226 616 przegląd
Review Ulefone Note 6P
14 lutego 20224 957 przegląd
Ulefone Note 6P FRP Bypass Android 11, Remove Google Account Without PC 2023
9 lutego 20236 917 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 145 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 524 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 796 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 796 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 625 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 449 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 2 629 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 013 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g