Смартфон UleFone Armor 24 256 ГБ / 12 ГБ
Фото 9 |
UleFone Armor 24 256 ГБ / 12 ГБ
2023 рікArmorхороша автономністьдля військових120 Гцнічне баченняNFCзахист від вологиударостійкіfast chargeпотужна зарядкачистий Android
Екран:6.78 ", 2460х1080, 396 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Helio G96
Камера:2 модулі, 64 МП
Акумулятор:22000 мАгод
Вага:647 г
Запис відео з основної камери з роздільною здатністю 2K (1440p). Бічна кнопка + кнопка включення прожектора (1000 лм, 510 світлодіодів, 6 Вт потужність). Зворотне заряджання до 10 Вт. Функція розширення ОЗП на 12 ГБ. Режим роботи у рукавичках.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UleFone Armor 24 256 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ULEFONE Smartfon Armor 24 6,78" 12/256GB IP68/IP69K 22000 mAh DualSIM czarPancerny Smartfon Ulefone Armor 24 12GB/256GB
Armor 24 został wyposażony w latarkę LED o niezrównanej mocy 1000 lumenów, z... щеasilaną baterią o pojemności aż 22 000 mAh. 510 diod LED o mocy do 6 W pozwala na emitowanie wiązki światła na znaczną odległość, zużywając przy tym niewiele energii. Ponadto latarka jest odporna na wilgoć i trudne warunki.
Intuicyjny panel obsługi
3 tryby oświetlenia i 3 poziomy jasności dobrze sprawdzą się w różnych warunkach. Czas świecenia można ustawić ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 1 432 zł |
Smartfon ULEFONE Armor 24 12/256GB 6.78" 120Hz CzarnyZmień noc w dzień Armor 24 został wyposażony w latarkę LED o niezrównanej mocy 1000 lumenów, zasilaną baterią o pojemności aż... ще22 000 mAh. 510 diod LED o mocy do 6 W pozwala na emitowanie wiązki światła na znaczną odległość, zużywając przy tym niewiele energii. Ponadto latarka jest odporna na wilgoć i trudne warunki. Intuicyjny panel obsługi 3 tryby oświetlenia i 3 poziomy jasności dobrze sprawdzą się w różnych warunkach. Czas świecenia można ustawić w zakresie od 10 do 30 minut, przeciągając pasek na wyświetlaczu. Panel ustawień jest prosty w obsłudze, a zabezpieczenia przed przegrzaniem chronią urządzenie. Electro.plПоскаржитись | 1 450 zł |
ULEFONE Smartfon Armor 24 6,78" 12/256GB IP68/IP69K 22000 mAh DualSIM czarPancerny Smartfon Ulefone Armor 24 12GB/256GB
Intuicyjny panel obsługi
3 tryby oświetlenia i 3 poziomy jasności dobrze sprawdzą się w różnych warunkach. Czas świecenia można ustawić ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 459 zł |
Smartfon ULEFONE Armor 24 12/256GB 6.78" 120Hz CzarnyZmień noc w dzień Armor 24 został wyposażony w latarkę LED o niezrównanej mocy 1000 lumenów, zasilaną baterią o pojemności aż... ще22 000 mAh. 510 diod LED o mocy do 6 W pozwala na emitowanie wiązki światła na znaczną odległość, zużywając przy tym niewiele energii. Ponadto latarka jest odporna na wilgoć i trudne warunki. Intuicyjny panel obsługi 3 tryby oświetlenia i 3 poziomy jasności dobrze sprawdzą się w różnych warunkach. Czas świecenia można ustawić w zakresie od 10 do 30 minut, przeciągając pasek na wyświetlaczu. Panel ustawień jest prosty w obsłudze, a zabezpieczenia przed przegrzaniem chronią urządzenie.... Avans.plПоскаржитись | 1 450 zł |
ULEFONE Smartfon Armor 24 6,78" 12/256GB IP68/IP69K 22000 mAh DualSIM czarPancerny Smartfon Ulefone Armor 24 12GB/256GB
Intuicyjny panel obsługi
3 tryby oświetlenia i 3 poziomy jasności dobrze sprawdzą się w różnych warunkach. Czas świecenia można ustawić ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 432 zł |
Pancerny Smartfon Ulefone Armor 24 12GB/256GB 22000 mAh CzarnyPancerny Smartfon Ulefone Armor 24 12GB/256GB Zmień noc w dzień Armor 24 został wyposażony w latarkę LED o niezrównanej mocy... ще1000 lumenów, zasilaną baterią o... EmpikПоскаржитись | 1 601 zł |
Ulefone Armor 24 12/256GB CzarnyPancerny Smartfon Ulefone Armor 24 12GB/256GB Armor 24 został wyposażony w latarkę LED o... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 418 zł |
Серія UleFone Armor (захищені)Порівняти в таблиці →
від 1 418 zł
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 22000 мАгод, 647 г
від 2 298 zł
для військових, 5G, супутниковий зв'язок, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 50 МП, + 8 МП, + 50 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, екстрена кнопка, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 5280 мАгод, 332 г
від 1 199 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 5380 мАгод, 290 г
від 842 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 324 г
від 799 zł
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5180 мАгод, 297 г
від 1 519 zł
для військових, рація, 5.56 ", 434 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10850 мАгод, 381 г
від 938 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 324 г
від 667 zł
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 50 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6320 мАгод, 300 г
від 1 077 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 400 г
від 547 zł
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G36, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4680 мАгод, 257 г
від 1 241 zł
для військових, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5180 мАгод, 296 г
від 1 777 zł
для військових, 5G, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800, камера: 5 модулів, 48 МП, зйомка 4K, тепловізор, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5200 мАгод, 293 г
від 549 zł
для військових, компактний, 5 ", 294 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4000 мАгод, 234 г
від 500 zł
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 5580 мАгод, 282 г
від 220 zł
для військових, 2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 2100 мАгод, знімна батарея, 158 г
від 799 zł
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 5580 мАгод, 282 г
від 400 zł
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5180 мАгод, 256 г
від 775 zł
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 12 МП, + 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 346 г
від 453 zł
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4860 мАгод, 257 г
від 2 268 zł
для військових, 5G, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800, камера: 5 модулів, 48 МП, + 13 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5200 мАгод, 295 г
АксесуариВсі аксесуари для UleFone Armor 24 →
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 347 zł
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 22000 мАгод, 570 г
від 1 310 zł
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 3 модулі, 64 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 21000 мАгод, 570 г
від 1 192 zł
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 9800 мАгод, 398 г
від 1 149 zł
для військових, 6.8 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 8500 мАгод, 328 г
від 1 077 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 400 г
від 1 185 zł
для військових, 6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 64 МП, зйомка 4K, стабілізація, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10000 мАгод, 398 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП