Smartfon UleFone Power Armor 19 256 GB / 12 GB
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
UleFone Power Armor 19 256 GB / 12 GB
2022 rokPowerdla wojskowych120 HzNFCwodoodpornośćodporny na uderzeniafast chargesuperszybkie ładowanieładowanie bezprzewodoweczysty Android
Wyświetlacz:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 12 GB
Procesor:Helio G99
Aparat:3 moduły, 108 MP, + 8 MP, makro
Akumulator:9600 mAh
Waga:409 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM do 5 GB. Częstotliwość próbkowania warstwy czujnika wynosi 240 Hz. Wbudowany termometr do pomiaru temperatury otoczenia, ciała człowieka itp. Wsparcie fotografowania pod wodą. Konfigurowalny przycisk boczny.
Port uSmart Expansion (podłączenie endoskopu, mikroskopu itp.). Różni się od Power Armor 18 (w bardziej uproszczony sposób) procesorem, brakiem obsługi 5G, przednim aparatem, modułami Wi-Fi i Bluetooth.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup UleFone Power Armor 19 256 GB / 12 GB
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ulefone Niezniszczalny smartfon Power Armor 19 aparat 108 MP 12 GB 256 GBProfesjonalny aparat główny o rozdzielczości 108 megapikseli: ciesz się fotografią na najwyższym poziomie dzięki Samsung ISOC... więcejELL HM2, ogromnemu czujnikowi 1/1,52 cala, który wykorzystuje technologie ISOCELL Plus i Intelligent-ISO Amazon.plZłóż skargę | 2 000 zł |
ULEFONE Smartfon Power Armor 19 6,58" 12/256GB IP68/IP69K 9600 mAh DualSIMNatychmiastowe odczyty w ciągu jednej sekundy
Dokładny pomiar temperatury
Power Armor 19 zawiera zaawansowany czujnik te... więcejmperatury w systemie tylnego aparatu, aby pomóc Ci w codziennej pracy i życiu. Może on mierzyć temperaturę ciała od 35 do 42 °C (dokładność 0,2°C), temperaturę obiektów od -20 do 80 °C (dokładność 0,5°C) oraz temperaturę otoczenia od -20 do 80 °C. Nie wymaga skomplikowanych czynności - Wystarczy przytrzymać urządzenie, aby nakierować je na cel, stuknąć ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 654 zł |
Smartfon Ulefone Power Armor 19 12/256GB czarny GS-T-ULFN-0117Ulefone Power Armor 19 12/256GB czarny - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i... więcejodbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 1 495 zł |
ULEFONE Power Armor 19 12/256GB Czarny UF-PA19/BKOkres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Ładowarka
Kabel USB
Szkło hartowane
Instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna... więcejKluczyk SIM Wymiary [mm]: 175,2 x 83,4 x 18,8 mm Waga [g]: 409 g Kolor: Czarny Inne: Odblokowywanie twarzą Typ obudowy: Poliwęglan Wodoodporność: IP68/IP69K, MIL-STD-810G Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Czarny (12/256GB) System operacyjny: Androis 12 Procesor [GHz]: 2 x 2,2 GHz Cortex-A76 + 6 x 2,0 GHz Cortex-A55 Pamięć: 256 GB Czytnik kart pamięci: Tak RAM: 12 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Mediatek Helio G99 Taktowanie procesora [GHz]: od 2,1 GHz do 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: 12 GB Wbudowana pamięć [GB]: 256 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 12 / 256 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 12 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: ULEFONE Power Armor 19 Przekątna ekranu [cal]: 6,58" Technologia ekranu: LCD IPS Rozdzielczość ekranu [px]: 2408x1080 px Ochrona ekranu: Corning Gorilla Glass 5 Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.58 Aparat główny [Mpix]: 108 + 8 + 5 Mpix Funkcje aparatu: Fotografia podwodna
HDR
Panorama
Makro Lampa błyskowa: 6 diod LED Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: powyżej 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: 1080p / 30fps Aparat przedni [Mpix]: 32 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: powyżej 15 Mpix Standard GSM: 5G/4G LTE/3G/2G Bluetooth: BT 5.0 WiFi: 802.11 a/b/g/n/ac/ax GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: Jack 3,5 mm Rodzaj nawigacji: GPS
GLONASS
Galileo
Beidou Typ karty SIM: nano SIM Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Tak DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2/Slot na kartę pamięci WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) USB On-The-Go: Tak Rodzaj nawigacji: ["GPS","Glonass Neonet.plZłóż skargę | 1 638 zł |
Smartfon ULEFONE Power Armor 19 12/256GB 6.58" 120Hz Czarny UF-PA19 BKMediaTek Helio G99 posiada potężny ośmiordzeniowy procesor z dwoma rdzeniami Arm Cortex-A76 taktowanymi zegarem do 2,2 GHz or... więcejaz wysoce wydajny procesor graficzny Mali G57 klasy Arm, dzięki czemu możesz zarówno wykonywać codzienne zadania, jak i grać w nawet najbardziej wymagające gry. Zbudowany w zaawansowanej technologii 6nm, procesor ten osiąga niezrównaną wydajność energetyczną i zapewnia wspaniałą grę przez cały dzień. Electro.plZłóż skargę | 1 495 zł |
pokaż 9 ofert
Seria UleFone Power (pojemna bateria)Porównaj w tabeli →
od 2 798 zł
dla wojskowych, 5G, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, kamera termowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 1 799 zł
dla wojskowych, 5G, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 2 264 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, kamera termowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 1 195 zł
dla wojskowych, 6.81 ", 386 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 13200 mAh, 492 g
od 1 359 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 2 249 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 900, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, kamera termowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 907 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 10000 mAh, 358 g
od 624 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 8150 mAh, 330 g
od 649 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 271 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 9600 mAh, 405 g
od 949 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 271 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 9600 mAh, 406 g
od 1 325 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 10000 mAh, 358 g
od 1 075 zł
6 ", 402 ppi, Android 7.1, 64 GB, RAM 4 GB, MediaTek MT6763, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, brak 3,5 mm, ładowanie: 6350 mAh, 210 g
Wideo recenzje
Ulefone Power Armor 19 Review
21 stycznia 202327 330 przegląd
ULEFONE Power Armor 19 REVIEW: Up to 17GB of RAM, 120Hz, 108MP, 66W, 9600mAh, Insane Rugged Phone!
7 lutego 202331 668 przegląd
ULEFONE POWER ARMOR 19 HANDS ON!
5 lutego 202351 612 przegląd
Zaawansowane funkcje i możliwości telefonu komórkowego UleFone Power Armor 19:
- Zakres pomiarowy termometru: ciało 35..42°C (±0.2°C), obiekty nieożywione -20..80°C (±0.5°C), otoczenie -20..80°C
- Szybkość odczytu temperatury wynosi 1 s.
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 199 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5380 mAh, 290 g
od 965 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 16 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 6000 mAh
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g