Smartfon UleFone Armor X12 Pro 64 GB / 4 GB
Zdjęcia 14 |
Zamknij
Menu
UleFone Armor X12 Pro 64 GB / 4 GB
Wyświetlacz:5.45 ", 1440х720 (18:9), 295 ppi, 60 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio G36
Aparat:13 MP
Akumulator:4680 mAh
Waga:257 g
Konfigurowalny przycisk boczny.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup UleFone Armor X12 Pro 64 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ULEFONE MOVIL Armor X12 Pro 4GB 64GB All Black 6937748735427 | 572 zł |
ULEFONE Smartfon Armor X12 PRO 5,45" 4/64GB IP68/IP69K 4860 mAh czarny TEUWyścigowa obudowa
Armor X12 Pro wyróżnia się nowym kształtem XRacing i motywem flagi w szachownicę na tylnej obudowie, in... więcejspirowanym kultowymi flagami wyścigowymi F1.
Gotowy na każde warunki
IP68/IP69K & MIL-STD-810H
Armor X12 Pro spełnia normy IP68/IP69K oraz MIL-STD-810H. Oznacza to, że może wytrzymać wiele ekstremalnych wyzwań, w tym kurz, upadki, wodę, skrajne temperatury i wysoką wilgotność. Został zbudowany, aby przetrwać w trudnych warunkach, dzięki czemu idealnie ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 573 zł |
Smartfon Ulefone Armor X12 Pro 4/64GB Pomarańczowy GS-T-ULFN-0129Wyścigowa obudowa Armor X12 Pro wyróżnia się nowym kształtem XRacing i motywem flagi w szachownicę na tylnej obudowie, inspir... więcejowanym kultowymi flagami wyścigowymi F1. Gotowy na każde warunki Armor X12 Pro spełnia normy IP68/IP69K oraz MIL-STD-810H. Oznacza to, że może wytrzymać wiele ekstremalnych wyzwań, w tym kurz, upadki, wodę, skrajne temperatury i wysoką wilgotność. Został zbudowany, aby przetrwać w trudnych warunkach, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy na placach budowy, ale także do sportów wodnych, wspinaczki i leśnych wędrówek. Wygodna obsługa jedną dłonią Armor X12 Pro posiada 5,45-calowy ekran, dzięki czemu idealnie mieści się w jednej dłoni i kieszeni. Został zaprojektowany specjalnie dla użytkowników, którzy cenią sobie mobilność swoich telefonów. Wysoka wydajność Armor X12 Pro wykorzystuje ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G36, zapewniający optymalną wydajność i energooszczędno Komputronik.plZłóż skargę | 549 zł |
Smartfon ULEFONE Armor X12 Pro 4/64GB 5.45" ZielonyWyścigowa obudowa Armor X12 Pro wyróżnia się nowym kształtem XRacing i motywem flagi w szachownicę na tylnej obudowie, inspir... więcejowanym kultowymi flagami wyścigowymi F1. Gotowy na każde warunki Armor X12 Pro spełnia normy IP68/IP69K oraz MIL-STD-810H. Oznacza to, że może wytrzymać wiele ekstremalnych wyzwań, w tym kurz, upadki, wodę, skrajne temperatury i wysoką wilgotność. Został zbudowany, aby przetrwać w trudnych warunkach, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy na placach budowy, ale także do sportów wodnych, wspinaczki i leśnych wędrówek. Electro.plZłóż skargę | 548 zł |
ULEFONE Smartfon Armor X12 PRO 5,45" 4/64GB IP68/IP69K 4860 mAh czarny 117Wyścigowa obudowa
Gotowy na każde warunki
IP68/IP69K & MIL-STD-810H
Armor X12 Pro spełnia normy IP68/IP69K oraz MIL-STD-810H. Oznacza to, że może wytrzymać wiele ekstremalnych wyzwań, w tym kurz, upadki, wodę, skrajne temperatury i wysoką wilgotność. Został zbudowany, aby przetrwać w trudnych warunkach, dzięki czemu idealnie ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 584 zł |
pokaż 20 ofert
Seria UleFone Armor (wytrzymałe)Porównaj w tabeli →
od 1 418 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G96, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 22000 mAh, 647 g
od 2 298 zł
dla wojskowych, 5G, łączność satelitarna, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8020, aparat: 50 Mpx, + 8 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, przycisk SOS, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5280 mAh, 332 g
od 1 199 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5380 mAh, 290 g
od 842 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 6600 mAh, 324 g
od 799 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5180 mAh, 297 g
od 1 519 zł
dla wojskowych, krótkofalówka, 5.56 ", 434 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10850 mAh, 381 g
od 938 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 6600 mAh, 324 g
od 667 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 64 GB, RAM 6 GB, Helio G36, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 6320 mAh, 300 g
od 1 077 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 400 g
od 547 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G36, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4680 mAh, 257 g
od 1 241 zł
dla wojskowych, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5180 mAh, 296 g
od 549 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5 ", 294 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 16 GB, RAM 2 GB, Helio A22, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4000 mAh, 234 g
od 1 777 zł
dla wojskowych, 5G, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800, aparat: 5 modułów, 48 Mpx, nagrywanie 4K, kamera termowizyjna, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5200 mAh, 293 g
od 500 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P60, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 5580 mAh, 282 g
od 220 zł
dla wojskowych, 2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 2100 mAh, wymienna bateria, 158 g
od 799 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio P60, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 5580 mAh, 282 g
od 400 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 5180 mAh, 256 g
od 775 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 13 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 6600 mAh, 346 g
od 453 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 32 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4860 mAh, 257 g
od 300 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android, czysty Android, 32 GB, RAM 3 GB, Helio A25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 5000 mAh, 235 g
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 400 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 5000 mAh, 235 g
od 398 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 4000 mAh, 237 g
od 534 zł
dla wojskowych, 5.7 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A25, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 5080 mAh, 256 g
od 490 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, przycisk SOS, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4650 mAh, 238 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh