Smartfon UleFone Armor 22 256 GB
Zdjęcia 10 |
Zamknij
Menu
UleFone Armor 22 256 GB
128 GB256 GB
2023 rokArmordla wojskowych120 Hzkamera noktowizyjnaNFCwodoodpornośćodporny na uderzeniafast chargeczysty Android
Wyświetlacz:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Helio G96
Aparat:2 moduły, 64 MP
Akumulator:6600 mAh
Waga:324 g
Konfigurowalny przycisk boczny. Tryb rękawiczek. Tryb korekcji kolorów wideo pod wodą. Funkcja rozszerzenia pamięci RAM o 8 GB.
Maksymalna rozdzielczość wideo głównego aparatu to 2K (1440p).
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup UleFone Armor 22 256 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ulefone Armor 22 Odporny Smartphone 64MP64MP Aparat fotograficznyNight Vis★ 【Smukły, ale solidny styl, doskonały uchwyt:】Tak cienki jak 15 mm (0,59 cala) grubości, Armor 22 przyjmuje solidny i smukły... więcejstyl. Jego ogólny projekt wykazuje styl knota. Srebrne paski po obu stronach z ergonomiczną antypoślizgową cechą zapewniają bardzo wygodny chwyt dłoni. Tymczasem metalowa rama obiektywu została zaprojektowana w celu zwiększenia wytrzymałości. (IP68/IP69K, Militarny poziom wytrzymałości MIL-STD-810H)
★ 【64MP + 64MP Podwójna kamera główna, moduł kamery na następnym poziomie:】Armor 22 ma konfigurację podwójnej kamery z tyłu składającą się z szerokokątnej kamery 64MP i kamery noktowizyjnej 64MP. Wydajność aparatu wzrasta na nowe poziomy. W połączeniu z diodami IR i modułami flash, moduł jako całość jest wysoce technologiczny. (Algorytm NightElf Ultra 2.0, Kamera noktowizyjna 64 MP)
★ 【6.58" wyświetlacz FHD+ z 120Hz:】Armor 22 szczyci się ultra dużym ekranem FHD+ o przekątnej 6,58 cala, oferującym imponujące szerokie obrazy i zapewniając ostrzejsze i bardziej szczegółowe obrazy. Wysoka szybkość odświeżania 120 Hz powoduje płynniejszy ruch na ekranie, dzięki czemu filmy i gry wydają się bardziej płynne i realistyczne. (Rozdzielczość 1080*2408, tryb rękawiczki, Działa jak Blaster IR)
★ 【Chip MediaTek Helio G96 Octa-Core, Do 16GB RAM + 256GB ROM:】Armor 22 ma do 16 GB pamięci RAM, plus 256 GB pamięci wewnętrznej i 512 GB rozbudowy pamięci. Umożliwia uruchamianie wielu aplikacji i gier bez opóźnień lub spowolnień. Chipset MediaTek Helio G96 oferuje 8-rdzeniowy procesor, częstotliwość 2,05GHz, dzięki czemu Armor 22 działa płynnie i płynnie, a także jest bryzą w strumieniu, grach i wielozadaniowoś Amazon.plZłóż skargę | 1 200 zł |
Smartfon ULEFONE Armor 22 8/256GB 6.58" 120Hz Zielony UF-A22-256 GNArmor 22 ma zaledwie 15 mm grubości. Jego srebrne krawędzie zapewniają ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt. Ponadto ramka obi... więcejektywu została zaprojektowana tak, aby zwiększyć jego odporność. Electro.plZłóż skargę | 1 100 zł |
Smartfon ULEFONE Armor 22 8/256GB 6.58" 120Hz Zielony UF-A22-256 GNArmor 22 ma zaledwie 15 mm grubości. Jego srebrne krawędzie zapewniają ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt. Ponadto ramka obi... więcejektywu została zaprojektowana tak, aby zwiększyć jego odporność.... Avans.plZłóż skargę | 1 100 zł |
Smartfon ULEFONE Armor 22 8/256GB 6.58" 120Hz Zielony UF-A22-256 GNArmor 22 ma zaledwie 15 mm grubości. Jego srebrne krawędzie zapewniają ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt. Ponadto ramka obi... więcejektywu została zaprojektowana tak, aby zwiększyć jego odporność.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 100 zł |
Smartfon UleFone Armor 22 8/256GB Czarny (UF-A22-256/BK) | 1 053 zł |
pokaż 7 ofert
Seria UleFone Armor (wytrzymałe)Porównaj w tabeli →
od 1 418 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G96, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 22000 mAh, 647 g
od 2 298 zł
dla wojskowych, 5G, łączność satelitarna, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8020, aparat: 50 Mpx, + 8 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, przycisk SOS, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5280 mAh, 332 g
od 1 199 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5380 mAh, 290 g
od 842 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 6600 mAh, 324 g
od 799 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5180 mAh, 297 g
od 1 519 zł
dla wojskowych, krótkofalówka, 5.56 ", 434 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10850 mAh, 381 g
od 938 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 6600 mAh, 324 g
od 667 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 64 GB, RAM 6 GB, Helio G36, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 6320 mAh, 300 g
od 1 077 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 400 g
od 547 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G36, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4680 mAh, 257 g
od 1 241 zł
dla wojskowych, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5180 mAh, 296 g
od 549 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5 ", 294 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 16 GB, RAM 2 GB, Helio A22, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4000 mAh, 234 g
od 1 777 zł
dla wojskowych, 5G, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800, aparat: 5 modułów, 48 Mpx, nagrywanie 4K, kamera termowizyjna, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5200 mAh, 293 g
od 500 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P60, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 5580 mAh, 282 g
od 220 zł
dla wojskowych, 2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 2100 mAh, wymienna bateria, 158 g
od 799 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio P60, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 5580 mAh, 282 g
od 400 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 5180 mAh, 256 g
od 775 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 13 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 6600 mAh, 346 g
od 453 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 32 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4860 mAh, 257 g
od 300 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android, czysty Android, 32 GB, RAM 3 GB, Helio A25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 5000 mAh, 235 g
Modyfikacje UleFone Armor 22
Ceny na UleFone Armor 22 |
---|---|---|---|---|
UleFone Armor 22 128 GB | od 842 zł | 14 oferty | ||
UleFone Armor 22 256 GB | od 938 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 842 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 6600 mAh, 324 g
od 1 149 zł
dla wojskowych, 6.8 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 8500 mAh, 328 g
od 1 017 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 8300 mAh
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki