Смартфон UleFone Power Armor X11 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 14Фото 9 |
Закрити
Шапка
UleFone Power Armor X11 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Екран:5.45 ", 1440х720 (18:9), 295 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G25
Камера:2 модулі, 16 МП
Акумулятор:8150 мАгод
Вага:330 г
Підтримка підводної відеозйомки.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UleFone Power Armor X11 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ulefone Armor X11 Pro Android 12 Wytrzymały 8150mAh Bateria Aparat fotogra★ 【IP68, IP69K i MIL-STD-810G, bezkompromisowa wytrzymałość:】Z Amazon.plПоскаржитись | 900 zł |
ULEFONE Smartfon Power Armor X11 Pro 5,45" 4/64GB IP68/IP69K 8150 mAh DualIP68/IP69K & MIL-STD-810G
Bezkompromisow Zadowolenie.plПоскаржитись | 650 zł |
Smartfon Ulefone Power Armor X11 Pro 4/64GB 5,45" CzarnySmartfon Ulefone Power Armor X11 Pro 4/64 GB 5.45” Zaprojektowany, aby sprostać wyzwaniom w najtrudniejszyc Maxelektro.plПоскаржитись | 637 zł |
ULEFONE Smartfon Power Armor X11 Pro 5,45" 4/64GB IP68/IP69K 8150 mAh DualIP68/IP69K & MIL-STD-810G
Bezkompromisow Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 662 zł |
Smartfon UleFone Power Armor X11 Pro 4/64GB Czarny (UF-AX11P/BK) | 624 zł |
ще 9 пропозицій
Серія UleFone Power (ємна батарея)Порівняти в таблиці →
від 2 798 zł
для військових, 5G, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 4 модулі, 108 МП, зйомка 4K, тепловізор, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 1 799 zł
для військових, 5G, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 2 219 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 1 198 zł
для військових, 6.81 ", 386 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 13200 мАгод, 492 г
від 1 359 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 2 249 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 108 МП, зйомка 4K, тепловізор, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 1 009 zł
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 10000 мАгод, 358 г
від 624 zł
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 8150 мАгод, 330 г
від 649 zł
для військових, 5.93 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 9600 мАгод, 405 г
від 1 000 zł
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 10000 мАгод, 358 г
від 949 zł
для військових, 5.93 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 9600 мАгод, 406 г
Відеоогляди
Ulefone Power Armor X11 Pro Review, Beautiful Beast
27 жовтня 202232 661 перегляд
Ulefone Power Armor X11 Pro REVIEW: Forget about the Charger!
9 жовтня 202240 689 переглядів
Unboxing the Ulefone Power Armor X11 Pro - Mega Battery. Compact Size.
16 грудня 20224 823 перегляда
Ulefone Armor X13 Vs Ulefone Armor X12 Pro Vs Ulefone Power Armor X11 | Full Specs | 2023
15 серпня 20231 129 переглядів
Ulefone Power Armor X11 Pro vs Ulefone Armor X10 Pro | Full Specifications | Full Features | 2022
2 грудня 20227 850 переглядів
Blackview BV7100 Vs Ulefone Power Armor X11 Pro Vs Blackview BV9200 Vs Ulefone Armor 17 Pro
22 січня 2023614 переглядів
Ulefone Armor X9 Pro Vs Ulefone Power Armor X11 Pro | Full Specifications | Features | Camera | 2022
24 вересня 2022565 переглядів
SAMSUNG Galaxy Xcover6 Pro Vs Ulefone Power Armor X11 Pro | Full Specifications | 2022
1 листопада 2022275 переглядів
Strong & Durable | Ulefone Power Armor X11 Pro Vs Ulefone Power Armor 18T 5G Comparative Video
14 листопада 2022763 перегляда
Ulefone Power Armor X11 Pro | Full Specifications | Features | Camera | Storage | 2022
21 вересня 20221 797 переглядів
No Doubt This is Truly Rugged Smart Phone | Ulefone Power Armor X11 Pro
2 листопада 2022149 переглядів
Ulefone Armor X10 Pro Vs Ulefone Power Armor X11 Pro | Full Specifications | Features | 2022
24 вересня 20221 890 переглядів
Top Rugged Smart Phone With Big Battery | Ulefone Power Armor X11 Pro | 2022
21 вересня 2022671 перегляд
Ulefone Power Armor 16 Pro Vs Ulefone Power Armor X11 Pro Full Comparative Video
23 вересня 20221 011 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 549 zł
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 8580 мАгод, 325 г
від 4 064 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 510 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 699 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 449 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 567 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 793 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 435 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 429 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Google Tensor, камера: 2 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4410 мАгод, 178 г, без ЗП
від 1 625 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 817 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 389 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г