Смартфон UleFone Armor 22 128 ГБ
Фото 10 |
Закрити
Шапка
UleFone Armor 22 128 ГБ
128 ГБ256 ГБ
2023 рікArmorдля військових120 Гцнічне баченняNFCзахист від вологиударостійкіfast chargeчистий Android
Екран:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G96
Камера:2 модулі, 64 МП
Акумулятор:6600 мАгод
Вага:324 г
Бічна кнопка, що настроюється. Режим роботи у рукавичках. Режим корекції кольору для підводної відеозйомки. Функція розширення ОЗП на 8 ГБ.
Максимальна роздільна здатність відеозйомки основної камери – 2К (1440p).
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UleFone Armor 22 128 ГБ
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ULEFONE Smartfon Armor 22 6.58" 8/128GB IP68/IP69K 6600 mAh DualSIM zielonULEFONE Smartfon Armor 22 6.58" 8/128GB IP68/IP69K 6600 mAh DualSIM zielony Zadowolenie.plПоскаржитись | 956 zł |
Smartfon ULEFONE Armor 22 8/128GB 6.58" 120Hz Zielony UF-A22 GNArmor 22 ma zaledwie 15 mm grubości. Jego srebrne krawędzie zapewniają ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt. Ponadto ramka obi... щеektywu została zaprojektowana tak, aby zwiększyć jego odporność. Certyfikowany zgodnie z normami IP68/IP69K, MIL-STD-810H, Armor 22 jest w stanie wytrzymać pracę w trudnych warunkach. Dzięki odporności na wodę, kurz i ekstremalne temperatury oraz wytrzymałości na upadki i uderzenia, Armor 22 stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących w takich branżach jak budownictwo, przemysł i transport, ale także dla entuzjastów outdooru i innych użytkowników. Electro.plПоскаржитись | 899 zł |
Smartfon ULEFONE Armor 22 8/128GB 6.58" 120Hz Zielony UF-A22 GNArmor 22 ma zaledwie 15 mm grubości. Jego srebrne krawędzie zapewniają ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt. Ponadto ramka obi... щеektywu została zaprojektowana tak, aby zwiększyć jego odporność. Certyfikowany zgodnie z normami IP68/IP69K, MIL-STD-810H, Armor 22 jest w stanie wytrzymać pracę w trudnych warunkach. Dzięki odporności na wodę, kurz i ekstremalne temperatury oraz wytrzymałości na upadki i uderzenia, Armor 22 stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących w takich branżach jak budownictwo, przemysł i transport, ale także dla entuzjastów outdooru i innych użytkowników... Avans.plПоскаржитись | 899 zł |
Smartfon ULEFONE Armor 22 8/128GB 6.58" 120Hz Zielony UF-A22 GNArmor 22 ma zaledwie 15 mm grubości. Jego srebrne krawędzie zapewniają ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt. Ponadto ramka obi... щеektywu została zaprojektowana tak, aby zwiększyć jego odporność. Certyfikowany zgodnie z normami IP68/IP69K, MIL-STD-810H, Armor 22 jest w stanie wytrzymać pracę w trudnych warunkach. Dzięki odporności na wodę, kurz i ekstremalne temperatury oraz wytrzymałości na upadki i uderzenia, Armor 22 stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących w takich branżach jak budownictwo, przemysł i transport, ale także dla entuzjastów outdooru i innych użytkowników... Mediaexpert.plПоскаржитись | 899 zł |
Smartfon UleFone Armor 22 8/128GB Czarno-zielony (UF-A22/GN) | 995 zł |
ще 9 пропозицій
Серія UleFone Armor (захищені)Порівняти в таблиці →
від 1 418 zł
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 22000 мАгод, 647 г
від 2 298 zł
для військових, 5G, супутниковий зв'язок, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 50 МП, + 8 МП, + 50 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, екстрена кнопка, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 5280 мАгод, 332 г
від 1 199 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 5380 мАгод, 290 г
від 842 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 324 г
від 799 zł
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5180 мАгод, 297 г
від 1 519 zł
для військових, рація, 5.56 ", 434 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10850 мАгод, 381 г
від 938 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 324 г
від 667 zł
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 50 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6320 мАгод, 300 г
від 1 077 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 400 г
від 547 zł
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G36, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4680 мАгод, 257 г
від 1 241 zł
для військових, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5180 мАгод, 296 г
від 1 777 zł
для військових, 5G, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800, камера: 5 модулів, 48 МП, зйомка 4K, тепловізор, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5200 мАгод, 293 г
від 549 zł
для військових, компактний, 5 ", 294 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4000 мАгод, 234 г
від 500 zł
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 5580 мАгод, 282 г
від 220 zł
для військових, 2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 2100 мАгод, знімна батарея, 158 г
від 799 zł
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 5580 мАгод, 282 г
від 400 zł
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5180 мАгод, 256 г
від 775 zł
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 12 МП, + 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 346 г
від 453 zł
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4860 мАгод, 257 г
від 300 zł
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A25, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5000 мАгод, 235 г
Модификації UleFone Armor 22
Ціни на UleFone Armor 22 |
---|---|---|---|---|
UleFone Armor 22 128 ГБ | від 842 zł | 14 пропозицій | ||
UleFone Armor 22 256 ГБ | від 938 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 018 zł
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г