Smartfon UleFone Power Armor 19T 256 GB / 12 GB
Zdjęcia 9 |
UleFone Power Armor 19T 256 GB / 12 GB
2023 rokPowerdobra bateriadla wojskowych120 Hzkamera termowizyjnaNFCwodoodpornośćodporny na uderzeniafast chargesuperszybkie ładowanieładowanie bezprzewodoweczysty Android
Wyświetlacz:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 12 GB
Procesor:Helio G99
Aparat:3 moduły, 108 MP, mikroskop
Akumulator:9600 mAh
Waga:409 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM o 5 GB. Częstotliwość próbkowania warstwy czujnika wynosi 240 Hz. Wsparcie fotografowania pod wodą. Boczny regulowany guzik.
Port uSmart Expansion (podłączenie endoskopu, mikroskopu itp.)
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup UleFone Power Armor 19T 256 GB / 12 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ULEFONE Smartfon Power Armor 19T 6,58 cala 12/256GB IP68/IP69K 9600 mAh Du | 2 295 zł |
Smartfon ULEFONE Power Armor 19T 12/256GB 6.5" 120Hz Czarny UF-PA19T BK | 2 265 zł |
ULEFONE Smartfon Power Armor 19T 6,58 cala 12/256GB IP68/IP69K 9600 mAh Du | 2 340 zł |
Smartfon ULEFONE Power Armor 19T 12/256GB 6.5" 120Hz Czarny UF-PA19T BK | 2 265 zł |
ULEFONE Smartfon Power Armor 19T 6,58 cala 12/256GB IP68/IP69K 9600 mAh Du | 2 295 zł |
pokaż 7 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości telefonu komórkowego UleFone Power Armor 19T:
- Wbudowana kamera termowizyjna FLIR: rozdzielczość 160x120, kąt widzenia 57°, zakres pomiarowy -10°C – 400°C
PolecamyPorównaj w tabeli →