Smartfon UleFone Note 6 32 GB / 1 GB
Wideo 14Zdjęcia 19 |
UleFone Note 6 32 GB / 1 GB
2021 rokNote
Wyświetlacz:6.1 ", 1560х720 (19.5:9), 282 ppi, 60 Hz
Pamięć:32 GB, + karta pamięci, RAM 1 GB
Procesor:Unisoc SC7731E
Aparat:5 MP
Akumulator:3300 mAh
Waga:155 g
Nie ma obsługi 4G.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria UleFone Note (duży ekran)Porównaj w tabeli →
od 196 zł
5.5 ", 192 ppi, 60 Hz, Android 10.0 Go Edition, 16 GB, RAM 2 GB, MediaTek MT6580, aparat: 2 moduły, 5 Mpx, ładowanie: 2700 mAh, 153 g
od 245 zł
5.5 ", 192 ppi, 60 Hz, Android 10.0 Go Edition, 16 GB, RAM 2 GB, MediaTek MT6737, aparat: 2 moduły, 8 Mpx, ładowanie: 2700 mAh, 153 g
od 280 zł
6.1 ", 232 ppi, 60 Hz, Android 8.1 Go Edition, 16 GB, RAM 1 GB, MediaTek MT6580, aparat: 3 moduły, 8 Mpx, ładowanie: 3500 mAh, 179 g
od 600 zł
6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 64 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 3300 mAh, 163 g
od 300 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T310, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5500 mAh, 203 g
od 200 zł
6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 8 Mpx, ładowanie: 3300 mAh, 155 g
od 276 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 16 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 8 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 4500 mAh, 189 g
od 450 zł
6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 1 GB, Unisoc SC7731E, aparat: 5 Mpx, ładowanie: 3300 mAh, 155 g
Wideo recenzje
ULEFONE NOTE 6 & NOTE 11 REVIEW
4 czerwca 2022177 przegląd
Unboxing the Ulefone Note 6T - Advancing into the Sparkle World
19 maja 20224 442 przegląd
Introducing the Ulefone Note 6T - Advancing into the Sparkle World
12 maja 20222 221 przegląd
Ulefone Note 6T Review / Unboxing
7 sierpnia 20224 450 przegląd
Introducing the Ulefone Note 6 - Avant-grade Style, Love at First Sight
12 lipca 20214 496 przegląd
Download Ulefone Note 6 Firmware Flash File Free
1 listopada 2021235 przegląd
Perfect Design | Ulefone Note 6 - Full Specifications | Features | Camera | Storage | 2021
27 lipca 2021662 przegląd
Ulefon Note 6P Smartphone UNBOXING
4 czerwca 20222 111 przegląd
Ulefone Note 6 Android 11, Remove Google Account, Bypass FRP. Without PC.
20 czerwca 20227 096 przegląd
Ulefone Note 13P - Great 2021 Budget Smartphone - Helio G35 - 6.5"FHD - Sony Cams - 5180mAh!
22 grudnia 202110 681 przegląd
Ulefone Note 6T Android 12 Smartphone Best Budget Phone Unboxing
10 czerwca 20221 990 przegląd
Review Ulefone Note 6
6 lutego 202214 263 przegląd
✅ Ulefone Note 6 - How to insert the Sim Cartds
5 listopada 20219 260 przegląd
Ulefone Launches new Note 6T Budget Phone: Specifications and Price
16 maja 2022867 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 398 zł
6.09 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 1 GB, Unisoc SC7731E, aparat: 2 moduły, 5 Mpx, ładowanie: 3380 mAh, 156 g
od 4 145 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 524 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 796 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 796 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 625 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 449 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 2 629 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g