Karta pamięci Transcend SD 500S 8 GB (TS8GSDC500S)
Transcend SDHC 500S 8Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SD 500S 8 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend 500S SDHC UHS-1 - 8GB | 46 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 8 GB | 58 zł |
Karta Transcend 500S SDHC 8 GB Class 10 UHS-I/U1 V30 (TS8GSDC500S) | 40 zł |
Karta pamięci TRANSCEND TS8GSDC500S, SDHC, 8 GB | 34 zł |
Karta pamięci Transcend 500S SDHC 8GB UHS-I U1 (Class 10) (95R/60W) (TS8GS | 54 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 8 GB | 37 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend SD 500S
Ceny na Transcend SD 500S |
---|---|---|---|---|
Transcend SD 500S 8 GB | od 34 zł | 7 oferty | ||
Transcend SD 500S 16 GB | od 57 zł | 2 oferty | ||
Transcend SD 500S 32 GB | od 78 zł | 3 oferty | ||
Transcend SD 500S 64 GB | od 149 zł | 4 oferty | ||
Transcend SD 500S 128 GB | od 100 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →