Karta pamięci Transcend microSD 500S 64 GB (TS64GUSD500S)
Transcend microSDXC 500S 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend microSD 500S 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend TS64GUSD500S RF-SDMIC-TRN-019 | 219 zł |
Karta Transcend 500S MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 V30 (TS64GUSD500S) | 192 zł |
Karta pamięci TRANSCEND TS64GUSD500S, microSDXC, 64 GB + adapter | 212 zł |
Modyfikacje Transcend microSD 500S
Ceny na Transcend microSD 500S |
---|---|---|---|---|
Transcend microSD 500S 8 GB | od 34 zł | 2 oferty | ||
Transcend microSD 500S 32 GB | od 95 zł | 3 oferty | ||
Transcend microSD 500S 64 GB | od 192 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →