Карта пам'яті Transcend microSD 500S 64 ГБ (TS64GUSD500S)
Transcend microSDXC 500S 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend microSD 500S 64 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend TS64GUSD500S RF-SDMIC-TRN-019 | 219 zł |
Karta Transcend 500S MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 V30 (TS64GUSD500S) | 192 zł |
Karta pamięci TRANSCEND TS64GUSD500S, microSDXC, 64 GB + adapter | 212 zł |
Модификації Transcend microSD 500S
Ціни на Transcend microSD 500S |
---|---|---|---|---|
Transcend microSD 500S 8 ГБ | від 34 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend microSD 500S 32 ГБ | від 95 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend microSD 500S 64 ГБ | від 192 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →