Karta pamięci Transcend JetDrive Lite 330 1 TB (TS1TJDL330)
Wideo 6Zdjęcia 6 |
Transcend JetDrive Lite 330 1Tb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetDrive Lite 330 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend JetDrive Lite 330 | 736 zł |
Karta Transcend JetDrive Lite 330 do MacBook 1 TB (TS1TJDL330) | 574 zł |
MEMORY JETDRIVE LITE 330 1TB/TS1TJDL330 TRANSCEND | 695 zł |
Transcend 1TB JetDrive Lite 330 MacBook Pro Retina - darmowy odbiór w 22 m | 649 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend JetDrive Lite 330
Ceny na Transcend JetDrive Lite 330 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetDrive Lite 330 128 GB | od 100 zł | 8 oferty | ||
Transcend JetDrive Lite 330 256 GB | od 160 zł | 6 oferty | ||
Transcend JetDrive Lite 330 1 TB | od 574 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →