Karta pamięci Transcend microSD 2 GB
Wideo 4 |
Transcend microSD 2Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend microSD 2 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend karta pamięci microSD 2 GB TS2GUSDC | 35 zł |
Transcend MicroSD/SD Std - 2GB | 41 zł |
Karta pamięci TRANSCEND microSDHC 2 GB Adapter SD | 53 zł |
Karta Transcend TS2GUSD MicroSD 2 GB Class 10 (TS2GUSD) | 33 zł |
Transcend TS2GUSD Karta Pamięci Micro SD z Adapterem SD 2GB | 36 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →