Karta pamięci Transcend JetDrive Lite 130 128 GB
Wideo 11Zdjęcia 4 |
Transcend JetDrive Lite 130 128Gb 128 GB256 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetDrive Lite 130 128 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend JetDrive Lite 130 - 128GB | 140 zł |
Transcend JetDrive Lite 130 128GB Apple MacBook Air RF-SD-TRN-006 | 110 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 128 GB | 141 zł |
Karta Transcend JetDrive Lite do MacBook 128 GB (TS128GJDL130) | 115 zł |
Karta pamięci TRANSCEND JetDrive Lite 130 SDXC, 128 GB | 121 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend JetDrive Lite 130
Ceny na Transcend JetDrive Lite 130 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetDrive Lite 130 128 GB | od 110 zł | 8 oferty | ||
Transcend JetDrive Lite 130 256 GB | od 148 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →