Карта пам'яті Transcend JetDrive Lite 130 128 ГБ
Відео 11Фото 4 |
Transcend JetDrive Lite 130 128Gb 128 ГБ256 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetDrive Lite 130 128 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend JetDrive Lite 130 - 128GB | 140 zł |
Transcend JetDrive Lite 130 128GB Apple MacBook Air RF-SD-TRN-006 | 110 zł |
Karta Transcend JetDrive Lite do MacBook 128 GB (TS128GJDL130) | 115 zł |
Karta pamięci TRANSCEND JetDrive Lite 130 SDXC, 128 GB | 120 zł |
Transcend JetDrive Lite do MacBook 128 GB | 117 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 128 GB | 123 zł |
Transcend 128GB JetDrive Lite 130 MacBook Air 13'' - darmowy odbiór w 22 m | 109 zł |
Відеоогляди
Модификації Transcend JetDrive Lite 130
Ціни на Transcend JetDrive Lite 130 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetDrive Lite 130 128 ГБ | від 109 zł | 8 пропозицій | ||
Transcend JetDrive Lite 130 256 ГБ | від 149 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →