Karta pamięci Transcend SD Class 10 16 GB (TS16GSDHC10)
Wideo 16 |
Transcend SDHC Class 10 16Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SD Class 10 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend Pamięć flash 16 GB SDHC klasa 10 MLC TS16GSDHC10I | 138 zł |
Karta Transcend 200x SDHC 16 GB Class 10 (TS16GSDHC10) | 61 zł |
Karta pamięci TRANSCEND SDHC, 16 GB, Class 10 | 62 zł |
Karta pamięci TRANSCEND SDHC Class 10 16GB (Premium)-TS16GSDHC10 | 32 zł |
Transcend Extreme-Speed SDHC Class 10 karta pamięci do 30 MB/s TS16GSDHC10 | 48 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend SD Class 10
Ceny na Transcend SD Class 10 |
---|---|---|---|---|
Transcend SD Class 10 4 GB | od 33 zł | 2 oferty | ||
Transcend SD Class 10 8 GB | od 41 zł | 5 oferty | ||
Transcend SD Class 10 16 GB | od 32 zł | 5 oferty | ||
Transcend SD Class 10 32 GB | od 46 zł | 7 oferty | ||
Transcend SD Class 10 64 GB | od 72 zł | 3 oferty | ||
Transcend SD Class 10 128 GB | od 102 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →