Карта пам'яті Transcend SD Class 10 16 ГБ (TS16GSDHC10)
Відео 16 |
Transcend SDHC Class 10 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SD Class 10 16 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend Extreme-Speed SDHC Class 10 karta pamięci do 30 MB/s TS16GSDHC10 | 48 zł |
Karta Transcend 200x SDHC 16 GB Class 10 (TS16GSDHC10) | 61 zł |
Karta pamięci TRANSCEND SDHC, 16 GB, Class 10 | 62 zł |
Karta pamięci TRANSCEND SDHC Class 10 16GB (Premium)-TS16GSDHC10 | 32 zł |
Transcend Pamięć flash 16 GB SDHC klasa 10 MLC TS16GSDHC10I | 138 zł |
Відеоогляди
Модификації Transcend SD Class 10
Ціни на Transcend SD Class 10 |
---|---|---|---|---|
Transcend SD Class 10 4 ГБ | від 42 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend SD Class 10 8 ГБ | від 45 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend SD Class 10 16 ГБ | від 32 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend SD Class 10 32 ГБ | від 47 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend SD Class 10 64 ГБ | від 72 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend SD Class 10 128 ГБ | від 102 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →