Karta pamięci Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 256 GB (TS256GSDC340S)
Transcend SDXC 340S UHS-I U3 V30 A2 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend Karty pamięci Marka Model SDXC 340S 256GB Class 10 UHS-I U3 A2 V | 320 zł |
Karta Transcend 340S SDXC 256 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 (TS256GSDC340S) | 142 zł |
Transcend Ts256gsdc340s 256gb Memory Card Czarny | 156 zł |
Modyfikacje Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2
Ceny na Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 |
---|---|---|---|---|
Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 128 GB | od 100 zł | 3 oferty | ||
Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 256 GB | od 142 zł | 3 oferty | ||
Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 512 GB | od 223 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →