Karta pamięci Transcend CompactFlash 1000x 16 GB (TS16GCF1000)
Zdjęcia 3 |
Transcend CompactFlash 1000x 16Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend CompactFlash 1000x 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend Compact Flash 1066x TS16GCF1000 Karta pamięci 16 GB | 127 zł |
Transcend Compact Flash 1000x - 16GB | 175 zł |
TRANSCEND TS16GCF1000 CF 16GB | 127 zł |
Transcend 1000x Compactflash Udma 7 16gb Memory Card Czarny TS16GCF1000 | 163 zł |
Modyfikacje Transcend CompactFlash 1000x
Ceny na Transcend CompactFlash 1000x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 1000x 16 GB | od 127 zł | 4 oferty | ||
Transcend CompactFlash 1000x 32 GB | od 226 zł | 2 oferty | ||
Transcend CompactFlash 1000x 64 GB | od 383 zł | 4 oferty | ||
Transcend CompactFlash 1000x 128 GB | od 905 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →