Карта пам'яті Transcend CompactFlash 1000x 16 ГБ (TS16GCF1000)
Фото 3 |
Transcend CompactFlash 1000x 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend CompactFlash 1000x 16 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend Compact Flash 1066x TS16GCF1000 Karta pamięci 16 GB | 127 zł |
TRANSCEND TS16GCF1000 CF 16GB | 127 zł |
Transcend 1000x Compactflash Udma 7 16gb Memory Card Czarny TS16GCF1000 | 163 zł |
Модификації Transcend CompactFlash 1000x
Ціни на Transcend CompactFlash 1000x |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash 1000x 16 ГБ | від 127 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend CompactFlash 1000x 32 ГБ | від 227 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend CompactFlash 1000x 64 ГБ | від 391 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend CompactFlash 1000x 128 ГБ | від 909 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →