Karta pamięci Transcend microSDHC Class 10 4 GB
Wideo 5 |
Transcend microSDHC Class 10 4Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend microSDHC Class 10 4 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend 4 GB microSDXC/SDHC klasa 10 Premium TS4GUSDC10 | 59 zł |
Transcend MicroSDHC/SDHC C10 - 4GB | 38 zł |
Transcend TS4GUSDHC10 RF-SDMIC-TRN-020 | 29 zł |
Karta Transcend 133x MicroSDHC 4 GB Class 10 (TS4GUSDC10) | 72 zł |
Karta pamięci TRANSCEND Premium microSDHC, 4 GB, Class 10 + adapter SD | 26 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend microSDHC Class 10
Ceny na Transcend microSDHC Class 10 |
---|---|---|---|---|
Transcend microSDHC Class 10 4 GB | od 23 zł | 10 oferty | ||
Transcend microSDHC Class 10 8 GB | od 42 zł | 9 oferty | ||
Transcend microSDHC Class 10 16 GB | od 25 zł | 3 oferty | ||
Transcend microSDHC Class 10 32 GB | od 69 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →