Karta pamięci Transcend SDHC Class 4 8 GB
Transcend SDHC Class 4 8Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SDHC Class 4 8 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KARTA MEMORIA SECURE DIGITAL SD HC 8GB TRANSCEND 4MB/s TS8GSDHC4 | 73 zł |
Transcend SDHC Std Class 4 - 8GB | 48 zł |
Karta pamięci TRANSCEND SDHC, 8 GB, Class 4 | 34 zł |
Transcend Karta pamięci SDHC 8 GB Class 4 TS8GSDHC4 | 40 zł |
Modyfikacje Transcend SDHC Class 4
Ceny na Transcend SDHC Class 4 |
---|---|---|---|---|
Transcend SDHC Class 4 4 GB | od 23 zł | 9 oferty | ||
Transcend SDHC Class 4 8 GB | od 34 zł | 5 oferty | ||
Transcend SDHC Class 4 16 GB | od 46 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →