Карта пам'яті Transcend SDHC Class 4 8 ГБ
Transcend SDHC Class 4 8Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SDHC Class 4 8 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KARTA MEMORIA SECURE DIGITAL SD HC 8GB TRANSCEND 4MB/s TS8GSDHC4 | 74 zł |
Transcend SDHC Std Class 4 - 8GB | 48 zł |
Karta Transcend SDHC 8 GB Class 4 (TS8GSDHC4) | 59 zł |
Karta pamięci TRANSCEND SDHC, 8 GB, Class 4 | 60 zł |
Transcend SDHC 8GB Class 4 karta pamięci TS8GSDHC4 | 40 zł |
Karta Transcend SDHC 8 GB Class 4 (TS8GSDHC4) | 46 zł |
Модификації Transcend SDHC Class 4
Ціни на Transcend SDHC Class 4 |
---|---|---|---|---|
Transcend SDHC Class 4 4 ГБ | від 27 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend SDHC Class 4 8 ГБ | від 40 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend SDHC Class 4 16 ГБ | від 46 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →