Karta pamięci Transcend SDHC 300S 8 GB (TS8GSDC300S)
Transcend SDHC 300S 8Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SDHC 300S 8 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci TRANSCEND 8 GB | 51 zł |
Transcend Karta pamięci SDXC/SDHC 8GB 300S 3D Nand Flash | 48 zł |
Karta Transcend 300S SDHC 8 GB Class 10 UHS-I/U3 (TS8GSDC300S) | 32 zł |
Karta pamięci TRANSCEND TS8GSDC300S, SDHC, 8 GB | 29 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 8 GB | 29 zł |
Modyfikacje Transcend SDHC 300S
Ceny na Transcend SDHC 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend SDHC 300S 4 GB | od 27 zł | 5 oferty | ||
Transcend SDHC 300S 8 GB | od 29 zł | 6 oferty | ||
Transcend SDHC 300S 16 GB | od 30 zł | 7 oferty | ||
Transcend SDHC 300S 32 GB | od 30 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →