Karta pamięci Transcend CFast 2.0 602 64 GB (TS64GCFX602)
Zdjęcia 3 |
Transcend CFast 2.0 602 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend CFast 2.0 602 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend Karty pamięci Marka Model CFast 20 CFX602 64GB TS64GCFX602 | 355 zł |
Karta Transcend CFX602 CFast 64 GB (TS64GCFX602) | 302 zł |
Transcend Ts64gcfx602 64gb Cfast 2.0 Memory Card Czarny | 342 zł |
Modyfikacje Transcend CFast 2.0 602
Ceny na Transcend CFast 2.0 602 |
---|---|---|---|---|
Transcend CFast 2.0 602 8 GB | od 177 zł | 4 oferty | ||
Transcend CFast 2.0 602 16 GB | od 177 zł | 2 oferty | ||
Transcend CFast 2.0 602 32 GB | od 221 zł | 4 oferty | ||
Transcend CFast 2.0 602 64 GB | od 302 zł | 3 oferty | ||
Transcend CFast 2.0 602 128 GB | od 617 zł | 4 oferty | ||
Transcend CFast 2.0 602 256 GB | od 1 013 zł | 3 oferty |
Polecamy