Karta pamięci Transcend JetDrive Lite 350 64 GB
Zdjęcia 4 | 213 zł Kup! Karta Transcend JetDrive Lite 350 do MacBook 64 GB (TS64GJDL350)Morele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Transcend JetDrive Lite 350 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend JetDrive Lite 350
Ceny na Transcend JetDrive Lite 350 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetDrive Lite 350 64 GB | od 213 zł | 1 oferta | ||
Transcend JetDrive Lite 350 128 GB | od 80 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetDrive Lite 350 256 GB | od 166 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →