Karta pamięci KIOXIA Exceria Plus SDXC 512 GB (LNPL1M512GG4)
KIOXIA Exceria Plus SDXC 512Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KIOXIA Exceria Plus SDXC 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kioxia Karta SD Exceria plus U3 V30 512 GB LNPL1M512GG4 | 218 zł |
Karta pamięci KIOXIA Exceria Plus SDXC 512GB | 630 zł |
Karta pamięci KIOXIA Exceria Plus SDXC 512GB LNPL1M512GG4 | 630 zł |
Modyfikacje KIOXIA Exceria Plus SDXC
Ceny na KIOXIA Exceria Plus SDXC |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria Plus SDXC 64 GB | od 95 zł | 2 oferty | ||
KIOXIA Exceria Plus SDXC 128 GB | od 135 zł | 4 oferty | ||
KIOXIA Exceria Plus SDXC 256 GB | od 410 zł | 2 oferty | ||
KIOXIA Exceria Plus SDXC 512 GB | od 218 zł | 4 oferty | ||
KIOXIA Exceria Plus SDXC 1 TB | od 1 371 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →