Karta pamięci Transcend CompactFlash CF220I 0 B (TS512MCF220I)
Transcend CompactFlash CF220I 512Mb |
|
Temperatura robocza od -40 ° do + 85 ° C Technologia Intelligent Power Shield zapobiegająca utracie danych w przypadku nagłej przerwy w zasilaniu. Typ pamięci - SLC NAND. Średni czas między awariami - 3 miliony godzin.
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend CompactFlash CF220I
Ceny na Transcend CompactFlash CF220I |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash CF220I 0 B | od 163 zł | 1 oferta | ||
Transcend CompactFlash CF220I 1 GB | od 202 zł | 1 oferta | ||
Transcend CompactFlash CF220I 2 GB | od 239 zł | 4 oferty | ||
Transcend CompactFlash CF220I 4 GB | od 304 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →