Карта пам'яті Transcend CompactFlash CF220I 4 ГБ (TS4GCF220I)
Transcend CompactFlash CF220I 4Gb |
|
Робоча температура від -40° до +85°C. Технологія Intelligent Power Shield для запобігання втрати даних у разі раптового відключення електроенергії. Тип пам'яті SLC NAND. Середній час напрацювання на відмову — 3 млн. годин.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend CompactFlash CF220I 4 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend CF220I Industrial Temp | 342 zł |
Karta Transcend CF220I Compact Flash 4 GB (TS4GCF220I) | 307 zł |
Karta pamięci TRANSCEND TS4GCF220I, CompactFlash, 4 GB | 323 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 4 GB Instrukcja obsługi | 342 zł |
Transcend CF Card 4GB 40/42 MB/s CF220I | 310 zł |
Модификації Transcend CompactFlash CF220I
Ціни на Transcend CompactFlash CF220I |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash CF220I 0 Б | від 224 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend CompactFlash CF220I 1 ГБ | від 279 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend CompactFlash CF220I 2 ГБ | від 259 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend CompactFlash CF220I 4 ГБ | від 307 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →