Karta pamięci Transcend microSDHC Class 4 32 GB
Zdjęcia 4 | 33 zł Kup! Karta pamięci MicroSD Transcend SDHC 32GB Class 4 + adapter (TS32GUSDHC4)www.expressbuy.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Transcend microSDHC Class 4 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend microSDHC Class 4
Ceny na Transcend microSDHC Class 4 |
---|---|---|---|---|
Transcend microSDHC Class 4 4 GB | od 31 zł | 3 oferty | ||
Transcend microSDHC Class 4 8 GB | od 24 zł | 3 oferty | ||
Transcend microSDHC Class 4 32 GB | od 33 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →